Českolipská pečovatelská služba rozšířila provozní dobu a vydala nový katalog

11.10.2018
Od pondělí do neděle v době od 6:00 do 22:00 hodin rozšířily Sociální služby města České Lípy provozní dobu pečovatelské služby, která zájemcům v jejich domácím prostředí poskytne nutný servis.

Nejen ve všední dny, ale i o víkendu Vám pečovatelky pomohou s osobní hygienou, ale rovněž dohlédnou, zda pravidelně užíváte léky, aplikujete si inzulín apod.

Pomoc poskytují seniorům, osobám se zdravotním postižením starším 27 let a rodinám, kde se současně narodilo 3 a více dětí. Služba je poskytována na území města České Lípy a v jeho městských částech (Dobranov, Žízníkov atd.).

Katalog sociálních služeb


Sociální služby města České Lípy vydaly 1. 10. 2018 nový katalog sociálních služeb poskytovaných občanům města Česká Lípa. V katalogu jsou uvedeny organizace, které poradí a pomohou v různých životních situacích.

Katalog je zdarma k dispozici na informačním centru na náměstí T. G. Masaryka nebo v sídle příspěvkové organizace Sociální služby města České Lípy, Školní 2213, Česká Lípa. V elektronické verzi je katalog umístěn na webových stránkách města Česká Lípa www.mucl.cz  a na webových stránkách Sociálních služeb Města České Lípy www.ssmcl.cz

Převzato ODTUD

Aktuálně z Českolipska